Гороскоп на 2015 рік. Рік Кози

Китайська назва Вівці (Кози): Ян
Восьмий знак в китайському Зодіаку
Час доби під управлінням Вівці (Кози):
13:00 – 15:00
Відповідний знак в західному Зодіаці: Рак
Елемент: Дерево

Колір: зелений (бірюзовий), синій.
Полярність: Негативна
Пора року місяць: Весна

Роки: 1907, 1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015, 2027

Позитивні якості:

Коза володіє живою уявою, дружелюбна, миролюбна, гнучка, наділена артистичними здібностями.

Негативні якості:

Коза піддається частим змінам настрою, капризна, песиміст, трохи відстала і схильна до невпевненості.

Характеристика Кози (Вівця)

Козі не відмовиш у чарівності, елегантності і артистичному дар, однак вона буває незвичайною песимістка і дуже любить поскаржитися на життя. Втім, у неї добре серце, так що люди згодні терпіти поганий настрій Козі, знаючи, що, якби вони опинились у важкій ситуації, Коза прийде на допомогу. 

Коли Коза весела - з нею легко порозумітися, коли чимось захоплена - за нею приємно слідувати. Захоплена ж вона зазвичай спостереженням явищ природи або мистецтвом, так чи варто дивуватися, що Коза - гарні художники-пейзажисти, а їхні друзі, здебільшого, представники богеми? 

Кози володіють гострим почуттям справедливості, при цьому кращі з них зазвичай позбавлені бажання помститися, принаймні, особисто. Їм досить торжества закону. Не можна сказати, що Кози злопам'ятні. Вони довго страждають через нанесену образу, але легко прощають самого кривдника, незмінно знаходячи пояснення його вчинку. При всій своїй оригінальності Коза не досить смілива і сильна, щоб протистояти суспільству, і це друга її біда. Вона дотримується традиції, але потай, а іноді й відкритто, заздрить тим, хто їх порушує. 

Коза не любить брати на себе відповідальність і рідко проявляє лідерські якості, але є при цьому першокласним командним гравцем. При цьому, вона вміє домогтися бажаного шляхом хитрого маніпулювання, хоча намагається собі в цьому не зізнаватися. Іноді Коза відверто паразитує і домагається успіху за рахунок зусиль інших, але майже не буває покарана за це завдяки своїй чарівності. 

Коза не відрізняється вірністю, але, як правило, коханій людині не зраджує, просто почуття її остигають швидко, якщо не підкріплені абсолютною довірою до партнера. 

Загальний гороскоп на 2015 рік

Оскільки попереду нас з Вами чекає 2015 рік Кози (Вівці), тому в цій статті з'ясуємо, що нас чекає і чого чекати від наступного 2015 року.

Для початку зазначимо, що в цьому році (Кози) керувати всіма нами і нашими діями буде планета Юпітер, яка вважається на думку багатьох астрологів - добрим покровителем. У цілому характеристика даної планети говорить про те, що повинні відбутися позитивні зміни, цей час стане щасливим і вдалим для багатьох людей. На 2015 рік астрологи рекомендують призначати весілля і планувати дітей.

Як відомо, 2015 рік згідно китайсько-східного календаря є роком дерев'яної Кози і Вівці, ці два тварин будуть талісманами наступаючого року. Коза характеризується легким характером і мінливим настроєм, тому будьте готові до зміни власного настрою і тоді Ви зможете безтурботно прожити наступні дванадцять місяців. Коза ж сама обережність, а тому характеристика 2015 року Кози передбачає спокійний рік, головне не потрібно йти в цьому році на радикальні зміни або робити різкі висновки, які можуть негативно позначиться на Вашому майбутньому.

Коза, згідно зі східним гороскопом, 2015 року внесе глибокі зміни в кожну з сфер людського життя. І хоча ці зміни можуть стати позитивними, на Вас будуть діяти такі фактори, як непередбачуваність, запальність і впертість, оскільки саме такі характеристики притаманні покровительці 2015 року - Козі. Однак кожна людина, яка хоче внести у своє життя новизну, можливо навіть повністю змінити уклад свого життя, отримає в цьому періоді чимало цікавих пропозицій і можливостей.

Астрологічний прогноз на 2015 рік не радить будувати будь-які глобальні плани, тому що в рік Кози це справа не тільки марна, а й невдячна. Уперта Коза може перевернути все по-своєму і Вам доведеться в авральному порядку переглядати всі свої задумки. Після минулого року Коня, такого спокійного і врівноваженого, звикнути до капризної і примхливїоїа Кози буде нелегко, але все ж доведеться постаратися.

У 2015 році відбудеться два повних місячних і сонячних затемнень. Ці події енергетично будуть дуже важливі для кожної людини, тому в ці дні слід дотримуватися обережності: можуть виникнути зміни як у діловому, так і в особистому сферах, причому далеко не завжди позитивні. Для того, щоб вони не стали фатальними для вас, не робіть необдуманих кроків, прораховуйте можливі наслідки.

Наступний 2015 рік Кози (Вівці) буде синього (зеленого) кольору - це умиротворений колір, який асоціюється з ясним небом і з синім спокійним морем, а це означає, що всіх нас чекає щастя і спокій, умиротворення ну і звичайно ж любов.

Гороскоп кар'єри на 2015 рік

Цей рік не стане прогресивним у плані кар'єри. І надмірний вплив на це надасть небажання багатьох людей зараз працювати як колись, на знос. Господиня цього часу Дерев'яна Коза обдарує людство новими ідеями для бізнесу і підкаже, як полегшити свою роботу, щоб менше витрачати свої сили, але при цьому більше заробляти.

Для тих, хто не стоїть на місці і бажає повсюдно розвиватися і рухатися вперед, цей час здатне стати ідеальним трампліном для майбутніх перемог. Але більшість людей будуть більше замислюватися про відпочинок або про побутові питання, Вас буде більше цікавити побудова відносин або просто пусте проведення часу.

З іншого боку, чудовий шанс на розвиток і підйом по професійних сходах отримають ті люди, які або в силу обставин, що склалися, або завдяки власному завзятості будуть продовжувати працювати в поті чола. Цих людей обов'язково відзначить керівництво і вони, цілком можливо, змінять своє життя на краще. Крім того, рік Кози - чудовий період для людей творчої праці, складових і пишуть, що винаходять і створюють. Саме цього року багато хто зможе знайти популярність і прославитися.

Фінансовий гороскоп на 2015 рік

Безпечність покровительки цього року Кози призведе до того, що багато людей будуть намагатися більше відпочивати, а значить і більше витрачати на це коштів. І хоча сам рік благоволить бажаючим розбагатіти в одну мить і просто мисливцям за удачею, зайвий ризик в цей період може не привести ні до чого хорошого. Краще постаратися зберегти гроші або вкласти їх у нерухомість та інші великі придбання.

Дерев'яна Коза розташовує до ледарства і надмірної витрати грошей, обіцяючи натомість заступництво мисливцям за легкою удачею, але все ж пам'ятаєте, що зайво ризикувати зараз не варто. Набагато вигідніше для вас буде вкласти вже наявні кошти в серйозні покупки і операції з нерухомістю. Але щоб максимально знизити ризик, все ж рекомендується здійснювати великі угоди ближче до кінця 2015 року.

Гороскоп здоров'я на 2015 рік

Особливу увагу в рік Дерев'яною Кози варто звернути на своє здоров'я. Якщо у вас є хронічні захворювання, то гороскоп на 2015 рік радить ретельно і уважно виконувати всі рекомендації лікарів. Щоб позбутися від можливих вірусних інфекцій, вже з самого початку року слід зайнятися їх профілактикою, в тому числі допоможуть і заняття спортом.

2015 обіцяє бути багато в чому безтурботним часом, тому переживань і хвилювань в порівнянні з минулим роком стане набагато менше. Це дозволить Вам уникнути нервових зривів і впадання в депресивний стан, а також всіх випливають з цього захворювань. У рік Дерев'яною Кози слід виявляти особливу обережність при поводженні з вогнем, виконувати правила техніки безпеки і поводитися адекватно при управлінні транспортним засобом.

Що чекає нас у 2015 році

Коза (Вівця) (1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015) 

У 2015 році Дерев'яної Кози людей, що народилися в рік Кози, чекає дуже непростий період. У різних сферах життя представники знаку можуть зіткнутися з проблемами і перешкодами. Дерев'яна Коза - господиня року налаштована не надто доброзичливо, а тому доведеться проявити всю свою витримку, щоб залишатися спокійним. Якщо зірватися, становище настільки посилиться, що невирішених проблем стане ще більше. Якщо ж Коза попрацює над сильними сторонами своєї натури, розвине нові позитивні якості, то 2015 стане часом створення фундаменту для нового злету. Нерівності року Кози (Вівці) цілком можуть бути основою для подальшого успіху в особистому і професійному сфері. Вам варто шукати підтримки у людей впливових, оскільки на самоті представникам знака важко буде домогтися успіху. 2015 стане для господині року часом зміни світогляду, глобальних змін в житті. Обов'язково потрібно приділити увагу здоров'ю, профілактичні заходи будуть корисні. Фінанси господарці року Козі потрібно контролювати, зайві витрати зараз ні до чого. Але відправитися в подорож не завадить. Можливо, Вівця поміняє місце проживання. Коза може зіткнутися в свій рік з неприємностями у вигляді перевірок від державних інстанцій. Вірні друзі допоможуть Козі в разі неприємностей. Наприкінці року в кар'єрі може бути позитивний виток, коли і на посаді підвищення і в окладі - відповідно. Конкуренція в бізнесі може зажадати від Кози значних фінансових вливань в справу. А на покупках для сім'ї доведеться економити, великі витрати краще відкласти на потім.

Мавпа (1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016)

Згідно з гороскопом в 2015 році Мавпу чекає час позитиву, успішності у всіх сферах і легкого подолання можливих перешкод у досягненні цілей. Це буде період, коли представники знаку знайдуть гармонію з навколишнім. У пошуках себе Мавпа позбавиться від відносин, які не приносять радості, або від нелюбимої роботи. Можливі переїзди в іншу країну, а також перспективні знайомства, нові союзи в особистому житті. Мавпа в рік Дерев'яною Кози зможе відкрити для себе нові істини і орієнтири в устремліннях, які вироблять переворот у житті і дозволять підняти буття на більш високий рівень. Кар'єра і фінанси - ці сфери для народжених у рік Мавпи не будуть пов'язані з серйозними проблемами. До роботи буде легке відношення, вийде досить легко знайти застосування своїм творчим здібностям і заробити хороші гроші. Якщо робота не подобається, навесні буде звільнення. Потім Мавпу чекає нове працевлаштування. Це може бути цікава робота, пов'язана з частими відрядженнями. Перш ніж приймати важливі рішення, треба залишитися наодинці зі своїми думками і бажаннями, зрозуміти, що дійсно потрібно, а потім робити рішучі кроки по зміні реалій. У плані фінансів Мавпа буде щаслива, інтуїція підкаже, де і як заробити гроші. Але попрацювати доведеться, щоб примножити заощадження.

Півень (1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017) 

Рік Дерев'яною Кози в цілому сприятливий для тих, хто народився в рік Півня. Представники знака матимуть можливість для розвитку в усіх сферах життя, зміцнення благополуччя. Але складнощі не виключені, якщо Півень НЕ втихомирити свою гарячність і імпульсивність. Йому властиве не порівнювати бажання і можливості, що призводить до невдоволення собою і реаліями свого життя. Щоб 2015 пройшов успішно, Півню потрібно бути терпимими до інших, стримувати свій гострий язичок, який часто призводить до конфліктів з оточуючими. Він може залишитися один, якщо не навчиться стримувати свої недоліки і нехтуватиме інтересами близьких. Здоров'я не доставить серйозних проблем, якщо дотримуватися правил раціонального харчування, не зловживати спиртним. У цей рік Півневі належить багато вкладати фінансів в сферу свого розвитку, подальшої освіти або бізнес. У зв'язку з цим близькі можуть висловлювати невдоволення, але ви повинні знати, що робите все на благо сім'ї, надалі витрати окупляться.

Собака (1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018) 

Народжені в рік Собаки в 2015 році знайдуть шляхи самовираження через творчість, багатьом доведеться встати на шлях самовдосконалення. Як показує практика, часто представники року Собаки довгий час працюють зовсім не в тій області, де їх справжнє призначення. Одного разу такі особистості звільняються зі нудної роботи, щоб стати, наприклад, артистом. Товариськість Собаки плюс підтримка близьких посприяють активності в рік Кози. На новій стежині ви будете буквально фонтанувати ідеями, привертаючи увагу до себе тих, хто може ідеї реалізувати на практиці. Головне в процесі творчої самовіддачі не забувати про здоров'я, щоб не послабити імунітет. Собакам протипоказано нервувати, потрібно правильно харчуватися і якісно відпочивати. У плані фінансів рік буде спокійним, але без значного збільшення доходів. Тому нечуваного прибутку і великих витрат не передбачається. Але доходи все-таки виростуть, багато в чому завдяки допомозі з боку. У другому півріччі багато Собаки захочуть підвищити рівень свого професіоналізму, отримати додаткову освіту. Курси можуть бути різними, залежно від цілей і здібностей людини.

Свиня (Кабан) (1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019) 

Люди, що народилися в рік Свині, повинні пам'ятати про те, що відвертість і прямолінійність не завжди йдуть на користь, насамперед, самій Свині. Є ситуації, коли брехня - порятунок, і мовчання - золото. В цілому, рік буде динамічним, але в потрібний темп життя Свиня може увійти лише до середини року, проявивши себе, як лідер на роботі і відповідальним сім'янином в будинку. У плані здоров'я потрібно дотримуватися правила золотої середини - не переїдати і не зловживати спиртним. Серйозних проблем зі здоров'ям не буде, можливо, зажадають уваги легені і печінку. Народжені в рік Свині зірки рекомендують проявити свою твердість, рішучість і холоднокровність. Це дозволить вийти на новий етап свого розвитку, підвищити статус в очах оточуючих. З такими якостями можна оптимально використовувати сприятливі передумови року Кози. Свиня в 2015-му будуть змінювати вид діяльності в пошуках себе і вищої зарплати. Залишитися безробітним Свині не загрожує, оскільки професіоналізм представників знаку робить їх завжди затребуваними працівниками. Коза надасть підтримку в будь-якому починанні Свині. На початку року зірки обіцяють нове в особистому житті.

Щур (Миша) (1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020) 

2015 для Щура стане роком підкорення небувалих вершин. Доля буде прихильною до людей, народженим під цим знаком. Божевільний щоденний темп змусить втратити деяких з вас почуття пильності і самозбереження, зірки радять не забувати про обережність і намагатися не згоріти в цій шаленій гонці за благами. 2015 рік для Щура попереджає, що мінливою господарці року - Синьої Дерев'яною Козі (вівці) догодити не так-то просто. Темп вашої розміреного життя не раз буде порушений різними непередбаченими обставинами. Часом це буде виводити Щурів з себе і змусить вас дратуватися. Неминуче виникнення конфліктів на грунті особистих ідеалів Вам варто трохи розслабитися і дозволяти собі іноді плисти за течією, а не проти нього. Ріст фінансового благополуччя Щурів в цьому році обумовлений відсутністю дорогих покупок, довгостроковими вкладеннями і вдалими інвестиціями. Грамотне планування статей доходів і витрат допоможе значно скоротити витрати і заощадити пристойну суму. Природна запасливість дозволить вам не тільки накопичити, а й збільшити ваш капітал. Не варто сліпо довіряти порадам сторонніх, це може призвести до значних матеріальних втрат. Крім того, у другій половині року у вас прокинеться найсильніша тяга до азартних ігор. Відчуття, що ви обов'язково зірвете джек-пот, швидше за все, буде помилковим.

Бик (1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2021) 

Для народжених у рік Бика 2015-й рік Кози буде часом звершень, перемог. Впевненість у собі, рішучість і навіть напористість дозволять досягати будь-яких цілей. Дерев'яна Коза вплине на Биків позитивно, з точки зору врівноваження різких рис характеру дипломатичністю та контактністю. Коза дасть проявитися харизматичності Биків, втихомирить їх гарячий темперамент, зробить більш поступливими. Так, Бики навчаться слухати співрозмовника,  визнавати свої помилки в разі необхідності, аналізувати ситуації з користю для себе. В цілому рік Кози складеться так, що народилися під знаменами Бика, стануть добрішими, а тому успішніше, багатшими. І це буде величезний крок вперед для особистості. Такого руху в кращу сторону не було кілька попередніх років. Народжені в рік Бика будуть як і раніше амбітні в кар'єрі, але віддадуть перевагу займатися не надто важкою роботою. Адже, напруга може позначитися на нервовій системі. Зірки вказують конкретні напрямки, в яких можна домогтися успіху: вантажоперевезення, реклама, просування в різних сферах. У першій половині року може відбутися поїздка за кордон у справах бізнесу чи освіти. У плані фінансів прийде успіх, оскільки Бик буде серед тих, хто вміє грамотно розпоряджатися грошима.  Навіть якщо доведеться дорого заплатити за освіту, це дозволить надалі знайти прекрасну роботу.

Тигр (1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022) 

Люди, що народилися в рік Тигра, по натурі небезпечні, підступні, і в досягненні цілей підуть, не роздумуючи, на конфлікти. Дерев'яна Коза буде провокувати Тигрів в ситуаціях, коли вирішуються питання, що стосуються особистих інтересів. В цілому 2015 буде непростим, непорозуміння з оточуючими буде ще більше, ніж зазвичай. Тигри загартуються в перипетіях 2015-го, піднімуться на сходинки вище, і в процесі сварок знайдуть собі справжніх союзників, будуть шановані іншими людьми. Тигри повинні намітити для себе життєві цілі вже на початку року і планомірно йти до їх досягнення. За тиграми помічена здатність «йти по головах» заради мети, в 2015 році у представників знаку вийде повести за собою людей або добитися слави за рахунок інших. Але, як ідейному натхненнику, тигру доведеться і відповідати за результати. В кінці року чекає гідна віддача за докладені зусилля. Тигри будуть витрачати багато в рік Кози, тому що непереборно буде бажання жити на широку ногу. Ризик може бути виправданий і принесе гарну віддачу від вкладених коштів, але тільки в першій половині року, друге півріччя удача часто буде проходити мимо. Можливо, в цей період тигру доведеться пожертвувати свої гроші комусь із близьких.

Кролик (Кіт) (1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023) 

Рік Кози для народжених у рік Кролика (Кота) стане часом змін. Зміниться ставлення до оточуючих, пов'язане з необхідністю мати поруч надійний тил. Втім, і дружні стосунки - теж будуть сенсом і метою, до яких Кролик буде прагнути. З початку року Кролик (Кіт) почне зближуватися з іншими людьми, як наслідок отримає прибутку, просування в справах. Притому, що працювати доведеться достатньо, рік пройде під знаменами спокою й умиротворення, прийняття важливих рішень в особистому житті, аналізу своїх стосунків з оточуючими. У результаті життя покращиться, відбудуться сприятливі зміни. Кролики в 2015 році зуміють робити гроші «з нічого», заробляти там, де неможливо було уявити. Щоб досягти мети, будуть знайдені необхідні кошти. І хоча Кролики безтурботні по відношенню до матеріальних цінностей, не шкодують коштів для потакання примхам і розваг, вони ж є милосердними «спонсорами» для близьких. Що може вилитися восени в нестачу коштів для себе самого. У діловій сфері допоможе відмінна інтуїція Кролика. Якщо не піддаватися ліні, працювати багато, і мати поруч потрібну людину,  то прогресивні ідеї Кролика принесуть гарну віддачу. Якщо Кролик - керівник або працює в колективі, потрібно бути, насамперед, людиною з совістю і повагою до інших.

Дракон (1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012, 2024)

Народжені в рік Дракона в 2015 році будуть самозабутньо працювати для досягнення власного матеріального благополуччя та реалізації себе як особистості. Так представники знаку знайдуть і внутрішню гармонію. Але на цьому шляху доведеться перебороти свої не найкращі якості, навести порядок в житті та відносинах, що швидко не відбувається. Пошкодити Дракону можуть його емоційність і нестриманість, внаслідок чого виникають розбіжності і конфлікти з іншими людьми. Однак після чергової сутички представники знаку виходять більш мудрими. Допомога Драконам в пошуку свого ідеалу нададуть друзі та близькі. Дракон відрізняється цілеспрямованістю і діловою хваткою, кар'єрний ріст відбудеться в рік Кози. Амбіції будуть підхльостувати представників знаку голосно заявляти про себе, шукати шляхи підйому по службових сходах. Навіть ті Дракони, хто заробляє безпосереднім додатком своїх умінь (тобто руками), проявлять підприємницьку жилку і зберуть навколо себе однодумців в невеликий, але міцний бізнес. У фінансових питаннях не варто робити необдуманих вчинків. Бажання мати все і відразу не повинно служити керівництвом до дій. Краще знайти експерта, якому можна довірити рішення грошових питань.

 Змія (1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013, 2025) 

 Мудрим, але досить конфліктним по натурі, Зміям доведеться нелегко в рік Кози. Втім, деякі якості Змій створюють проблеми людям в будь-який час. І все-таки позитивні моменти будуть в плані особистого розвитку - Змії стануть більш розкутими, позбудуться комплексів. Коза навчить представників знаку вмінню прощати, бути більш відкритими для контактів з іншими людьми. І це позначиться на якості особистого життя і роботи. У 2015-му доведеться багато думати не про підвищення   кар'єрного росту, а про збереження наявних позицій і матеріальних благ. Змії не повинні впадати в крайності, бути надмірно емоційними, що може обернутися необхідністю вибачатися і виправляти скоєне.  В кінці року найкраще відпочити разом зі своєю половиною, для цього потрібно буде накопичити фінансів. Інакше не уникнути нудьги, меланхолії, серйозних стресів, хронічної втоми.  Восени може надійти перспективна пропозиція працювати за більш високу зарплату. Можливо, доведеться змінити життя докорінно, почати перспективна справа з нуля, на новому місці. Змії вміють розпоряджатися грошима, щасливі на ринку цінних паперів. Для Змії важливо зберегти свій капітал. Розуміючи це, багато Змії відмовлять у фінансовій підтримці друзям, за що втратять дружнє ставлення. Якщо з'явиться необхідність інвестувати великі суми грошей, найкраще вкласти фінанси в нерухомість або інші цінні для всієї родини покупки.

Кінь (1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014, 2026) 

Для людей, що народилися в рік Коня, 2015 буде часом розваг, вміння жити одним днем, не обмежуючи себе витратами на задоволення. Здатністю жити на широку ногу, позитивною енергетикою Кінь буде заражати оточуючих. В такому настрої легко вирішуються серйозні проблеми, які теж будуть в рік Кози на життєвому шляху Коня. Зірки пророкують різкі зміни роду діяльності, може бути, нове захоплення, хобі принесе відмінну віддачу, зробить Коня щасливим. Якщо Кінь потрапить у скрутну ситуацію, не варто засмучуватися, тим більше, що в безвихідні моменти життєрадісні представники знаку завжди можуть розраховувати на друзів. Рік Кози подарує Коні свободу, це призведе до зміни не тільки посади, місця роботи, сімейного стану, а й місця проживання. Головне, потрібно діяти обдумано, а не під впливом миттєвого пориву. Потенціал, закладений в представниках знака за східним гороскопом, дозволить реалізувати себе в кар'єрі, вирішувати проблеми ефективно і швидко домагатися задуманого.  У плані фінансів чекають великі витрати. Краще всього, якщо кошти підуть на благоустрій будинку - так віддача буде видна. Доходи, порівняно з попереднім періодом знизяться. Рік Кози стане часом відпочинку перед новим активним підкоренням вершин бізнесу.

 

ЗОДІАКАЛЬНИЙ  ГОРОСКОП  НА 2015

Овен (21.03 – 20.04)

2015 рік принесе Овнам зміни на краще. Це, звичайно, не вирішить всіх проблем, але ситуація потихеньку почне змінюватися в потрібному напрямку. Головне для Вас - це не упустити можливості діяти. У цьому році Ви будете схильні до спалахів емоцій і необдуманих вчинків, які знищать в шок оточуючих. Постарайтеся тримати себе в руках, запальність і імпульсивність не найкращий порадник. Довіртеся своїй інтуїції, вона допоможе Вам вирішити внутрішні протиріччя. Перемігши себе, Овен знайде внутрішню свободу і зможе добитися успіхів практично в будь-якій сфері діяльності.

На роботі ваші справи будуть йти без особливих змін, але можливі часті перевірки або заздрість з боку співробітників. Будьте ввічливі, не вступайте в конфлікти, проявіть працьовитість і ініціативу. Начальство це обов'язково оцінить.

Фінансове питання в 2015 році поки залишиться відкритим. Для Овнів-підприємців настане сприятливий момент, щоб відкрити нову справу або змінити персонал. Гороскоп на 2015 рік, Овен, радить Вам зосередитися на чомусь одному, не варто починати кілька справ відразу, ви можете залишитися біля розбитого корита.


Тілець (21.04 – 21.05)

Тільцям потрібно готуватися до того, що 2015 рік стане для них початком кар'єрного зростання. У представників цього знака Зодіаку небачено загостряться почуття та інтуїція. Місяць на цей раз зробить неабиякий вплив на ділові інтереси Тельців. Їм ніби відразу стане все ясно, і вони будуть точно знати, що потрібно для досягнення успіху. Саме у перші дні 2015 року, по завершенню повного місяця, з'явиться такий щасливий випадок, яким слід обов'язково скористатися, щоб досягти професійних успіхів.

Ділові відносини у Тельців зараз досить сприятливі, сумніватися в цьому не доводиться. При тому, що раніше у представників цього знака в бізнесі не все виходило, але на цей раз все вийде. Телець чудесним чином припинить метушитися і приступить до рішучих дій. Їх неймовірна комунікабельність дозволить швидко втілити в життя спільні проекти, а також стати автором якогось ділового партнерства.

Гороскоп на 2015 рік, Тілець, обіцяє, що в любовних стосунках Ви будете закріплювати раніше досягнуті успіхи. Зазвичай їх близьким оточенням є сім'я і друзі, які завжди надавали істотну підтримку. Тілець, завдяки своєму м'якому характеру, проявить у цьому році набагато більше сердечності, доброти і бажання бути корисним. 


Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюки 2015 року втратять якийсь орієнтир. Весь рік Кози вони будуть намагатися зрозуміти, чому все так відбувається. Не зовсім зрозумілі події почнуть відбуватися не тільки в ділових відносинах, але і в громадських, а також у власній родині. Ці обставини роблять представників цього знака Зодіаку абсолютно безпорадними перед величезною кількістю проблем.

Проте ділова діяльність Близнюків все ж буде виглядати навіть дуже непогано, як говорить гороскоп на 2015 рік. Крім цього, можливі деякі великі досягнення. Як би там не було, пояснюється все це лише надзвичайною працездатністю Близнюків. Повністю тримати ситуацію під контролем не вийде, а потім з'ясовується, що для того, щоб досягти професійних успіхів, часом зовсім не обов'язково все контролювати. Буває так, що досить довіритися лише сліпій удачі і власним силам.

У Новому 2015 році у Близнюків виникнуть нові завдання, які більшість з вас візьмуться вирішувати з великим старанням. Крім цього, представникам цього знаку Зодіаку потрібно буде завершити і деякі справи, які були розпочаті раніше. 


Рак (22.06 – 23.07)

Представникам знаку Зодіаку Рак гороскоп на 2015 рік віщує суцільні позитивні моменти. Успіх буде супроводжувати в професійній діяльності з гармонійними і соціальними контактами, а також особисте життя буде наповнене любов'ю і ніжністю. Взагалі-то, рік Кози повинен стати для представників цього зодіакального знака часом неймовірних успіхів і перемог, проте не все так просто.  Хоч і ідей буде достатньо і бажання працювати у Раків в надлишку, все ж повністю присвятити себе здійсненню ділових інтересів не вдасться. Розкид, найімовірніше, буде надто великим. До кінця зими у Раків настане цілком плідний час.

Матеріальне благополуччя у Раків саме з цього часу, швидше за все, стане досить стійким. Бюджет буде досить швидко поповнюватися значними фінансовими прибутками. Але витрати на цей період будуть вище звичайного. Це пояснюється темпераментом Раків.

Гороскоп на 2015 рік, Ракам, вказує на те, що досить часто багато представників цього знаку будуть купувати, підкорившись миттєвому бажанню, те, що потім виявиться, як це зазвичай і буває, в дійсності не так вже необхідним. Але, як свідчать зірки, як раз в цей період в тісному колі Раків виявиться людина, яка зможе стримати від нераціональних витрат. 


Лев (24.07 – 23.08)

Для Левів перша половина 2015 року буде дуже насиченою - буде продовжуватися тенденція року Дракона. На перший погляд, Левам здасться, що вся їх енергія і сили вичерпалися, але на справді все виявиться не так. Нові завдання, які будуть вимагати негайних рішень, «підженуть» представників цього знаку і вони зуміють впоратися з усім на «відмінно». 

У 2015 році Леви будуть відчувати впевненість в собі, робити благородні вчинки і рішуче крокувати назустріч своєму успіху. У них буде вирувати справжня воля до перемоги і мужність. Ніщо не зможе їх зупинити на шляху до мети. Що ж ще прогнозує гороскоп на 2015 рік? Лев в цьому році буде дуже здивований, адже практично у всіх сферах життя від нього буде потрібно участь і увагу. Від тих завдань, які Леви не встигли вирішити в минулому році, зараз не залишиться і сліду - настільки енергійно і наполегливо Лев вирішить з ними, нарешті, розібратися. У діловій сфері Левів будуть кипіти не менші пристрасті.

Блискуче кар'єрне зростання, успішні контракти, вміння повести за собою колектив - всі ці завдання будуть Леву легкі. Ті, хто раніше вставляв їм пальці в колеса, в 2015 році зрозуміють, що краще бути з Левом у дружніх відносинах, ніж стати їх противником. Дійсно, рік вдасться на славу!


Діва (24.08 – 23.09)

Початок 2015 року для Дів буде досить важким. Вони будуть відчувати втому, якесь незрозуміле розчарування та апатію. Вся справа в тому, що попередні кілька місяців вони дуже багато і старанно працювали, витратили багато сил і енергії на нові проекти і рік Кози 2015 став роком «збирання плодів».  З одного боку, Дів будуть радувати результати їх роботи, але знемога все-таки теж дасть про себе знати. Хоча пройде трохи часу і у Дів відкриється «друге дихання», адже, час біжить, вимагаючи все нових і нових досягнень. І раптово, Діви відчують потужний приплив енергії та ентузіазму. Вони візьмуться за нові справи дуже натхненно - цього заряду їм вистачить ще на кілька місяців.

Що ж ще пророкує Дівам гороскоп на 2015 рік? Діва у цьому році буде займатися улюбленими серцю справами, не буде метушливою, але дотримуватися у своїх вчинках чіткої послідовності. Буквально всі її дії будуть прописані і для кожного з них буде призначений конкретний день. Таким чином, Діви захочуть структурувати своє життя, привнести в неї порядок і визначеність.

Матеріальні питання можуть принести в 2015 році представникам цього знаку деякі розчарування і занепокоєння. Потрібно буде серйозно задуматися про те, як поповнити свій бюджет і надалі знайти додаткове джерело доходу. 


Терези (24.09 – 23.10)

2015 рік для Терезів стане бурхливим періодом, насиченим подіями. Особливо в діловій сфері. Втім, така тенденція буде брати свій початок ще в кінці минулого року. Різниця буде полягати в тому, що раніше Терези думали-гадали, що їх чекає в майбутньому, прикладали багато зусиль, щоб досягти високих результатів у своїй діяльності, і їх становище було досить непевним і невизначеним. 

Інша справа - 2015 рік! До Терезів прийде чітке розуміння того, чого вони варті. Вони зможуть оцінити свої сили, визначити для себе коло обов'язків, поставити перед собою бажані цілі. І всі ці дії принесуть дуже гідні результати, причому в найближчому часі. Їх успіху будуть радіти близькі, заздрити противники і дивуватися колеги.

Які ще прогнози дає гороскоп на 2015 рік? Терези почнуть новий етап. Саме зараз вони визначать собі модель поведінки для подальшого життя. Для них розпочнеться період становлення особистості, її дорослішання. Це відобразитися буквально на всіх сферах життя Терезів. 

У діловій сфері вони оберуть правильний напрямок, результати діяльності їх будуть радувати, порівняно з тим, якими вони були раніше. Настрій представників цього астрологічного знака теж покращиться - вони будуть відчувати, що контролюють своє життя і йдуть по правильному шляху.


Скорпіон (24.10 – 22.11)

Нарешті у Скорпіонів почнеться біла смуга в житті. Адже, попередні місяці вони переживали, маялися, засмучувалися, що у них не виходить домогтися своїх цілей. У 2015 році крига, як кажуть, рушить. Настане час змін. А ось якими вони будуть, залежить вже від самих Скорпіонів. Будьте готові до певної напруженості на роботі і в особистих взаєминах. У діловій сфері у вас можуть з'явитися заздрісники, не виключено, що ними виявляться ті люди, яким ви довіряли. 

Але і в цій ситуації спробуйте знайти плюс. Адже, тепер все стане на свої місця - ви зрозумієте, із-за чого всі ваші ідеї терпіли крах і зможете захистити себе від недоброзичливців. Крім того, своїм прикладом ви як не можна краще продемонструєте, що «все, що нас не вбиває - робить нас сильнішими». Всі перешкоди ви будете долати рішуче і негайно. А заперечення сприймати як особистий виклик.


Стрілець (23.11 – 21.12)

2015 рік стане для Стрільців періодом повної впевненості в тому, що всі їхні плани й задуми обов'язково слід втілити в життя. А це, погодьтеся, вже немало. Їм не варто в собі сумніватися і твердо йти до намічених цілей. Стрілець, звичайно ж, гарненько все обміркує - адже кому, як не йому, відомо, що потрапляти завжди треба точно в ціль. 

Сприяти успіху Стрільцям будуть всі обставини, вони будуть складатися настільки сприятливо, що представники цього астрологічного знака навіть не мріяли. Побачивши це, Стрільці вирішать прискорити розвиток подій. Астрологи радять їм стримати свій запал і дати ситуації розвертатися не так стрімко. Адже, іноді можна домогтися рівно протилежного ефекту.

Які ще поради дає цьому знаку гороскоп на 2015 рік? Стрілець повинен запам'ятати одну дуже важливу річ: не піддавайтесь на жодні провокації. Тільки в цьому випадку ви зможете домогтися бажаного. Займіться уважним аналізом ситуації, подумайте, в якому напрямку вона може розвиватися, передбачте альтернативні ходи і т.д. 


Козеріг (22.12 – 20.01)

Як говорить гороскоп на 2015 рік, Козеріг буде відчувати деякий негатив - все це наслідки попередніх місяців. Однак, 2015 рік в цілому обіцяє цього астрологічним знаком поліпшення ситуації. Ви відчуєте себе більш вільно, контроль з боку сторонніх людей припиниться, ви зможете чинити так, як вважаєте за потрібне. Такий стан справ буде говорити про те, що у Козерога розпочався новий період, де пануватимуть інші принципи і цінності. Відповідно - жити, працювати, спілкуватися і будувати взаємини з людьми вони теж будуть інакше, ніж це було досі.

Що ж ще пророкує Козерогам гороскоп на 2015 рік? Козеріг у діловій сфері зможе похвалитися чудовими ідеями і задумами. Адже, у нього змінився світогляд, тому нові думки просто будуть бити ключем. У Козерогів знайдуться як соратники, так і противники. З першими варто мати справу, з іншими - вирішуйте самі. Ви можете спробувати їх переконати, але якщо це вам не буде вдаватися - можливо, не варто навіть витрачати на це свій час.

Новий період життя Козерогів буде характеризуватися їх іншим ставленням до життя. Вони будуть стежити за чистотою власних думок, будуть здійснювати благородні вчинки, допомагати людям, навіть займатися громадськими роботами. І що найголовніше - їх зовсім не буде турбувати матеріальна сторона життя.


Водолій (21.01 – 19.02)

2015 рік Кози стане для Водолія роком роздумів над своїм майбутнім. Протягом минуло року їм довелося несолодко - суцільні метання і плутанина. І ось прийшов час розставити всі крапки над «і» й визначитися, як бути. Найголовніше для Водолія - зрозуміти, чого саме йому хочеться, додати до цього впевненість у власних силах - тоді він вийде переможцем у будь-якій ситуації. Якщо ж Водолій так і не визначить для себе життєві цілі і пріоритети - йому загрожує попадання в одну з приготовлених долею пасток.

У ділових відносинах Водоліям доведеться відстоювати власну точку зору і боротися за свою репутацію. Також, він серйозно замислиться над тим, щоб досягти кар'єрних успіхів. А ті Водолії, які займаються власним бізнесом, займуться активним його розвитком і просуванням. Яку б стратегію не вибрав Водолій - головне - впевнено йти наміченим шляхом. 

Якщо спочатку їх будуть бентежити численні погляди і зауваження, як знайомих, так і сторонніх людей, то вже після перших успіхів Водолії зрозуміють, що викликають у інших не тільки критику, але і справжнє захоплення. Можете не сумніватися, події розгортатимуться саме так!


Риби (20.02 – 20.03)

Нарешті-то для Риб настане період, коли фінансові проблеми відступлять. 2015 рік Кози також буде знаменний ще й тим, що у Риб суттєво розшириться коло спілкування. З новими знайомими буде не просто приємно спілкуватися, але й дуже корисно - в подальшому ви зможете скористатися новими контактами для свого блага. Є ще одна чудова новина для Риб - навколо вас обставини будуть складатися таким чином, що від вас практично нічого не потрібно, щоб досягти успіху. Іншими словами, все станеться само собою.

У професійній сфері 2015 рік буде не таким безхмарним. Риб чекає багато роботи і додаткові обов'язки. Все це відобразиться на фізичному стані Риб, вони будуть відчувати втому і спустошеність. Проте їх працездатність не залишиться без уваги і вони отримають гідні гроші. Також їх відповідальність помітить вище керівництво, в результаті чого у Риб з'явиться унікальна можливість поділитися з ним своїми неповторними планами і новаторськими ідеями.

Про що ж ще говорить Рибам гороскоп на 2015 рік? Риби, пам'ятайте про те, що всі справи краще робити вчасно, інакше вони накопичаться в такому обсязі, що здасться неможливим їх виконати. Таке ж почуття можливо на початку року. Пропадаючи цілодобово на роботі, Риби забудуть геть про поточні справи. Однак, у них вистачить сил і терпіння, щоб впоратися ще й з ними.