XXIV Всеукраїнська Конференція працівників ліфтової галузі України, яка запланована на 08-09 квітня 2020 в м. Львів переноситься.
17.03.2020

Запрошуємо Вас прийняти участь в XХIV-ій Всеукраїнській Конференції працівників ліфтової галузі України! Згідно наших хороших традицій ми вибрали дату проведення 24 Конференції – 27-28 серпня 2020 року на березі Азовського моря.Шановні друзі та колеги!
У зв’язку із запровадженням карантинних заходів, введених постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19», та продовженням їхньої дії щонайменше до 31 липня цього року, XХIV-а Всеукраїнська Конференція працівників ліфтової галузі України, яка мала відбутись у квітні 2020 року у Львові спочатку переносилась, а згодом і повністю була відмінена. Але, на сьогодні карантинні заходи послаблюють, що дає нам змогу на проведення Конференції.
Запрошуємо Вас прийняти участь в XХIV-ій Всеукраїнській Конференції працівників ліфтової галузі України! Згідно наших хороших традицій ми вибрали дату проведення 24 Конференції – 27-28 серпня 2020 року на березі Азовського моря.
Конференція буде проходити в Кирилівка на базі відпочинку «Приморська Галатея». Для проведення конференції надано Актовий зал (розраховано до 150 людей), який оснащений сучасною мультимедійною технікою. Це дає можливість кожному з учасників конференції як найкраще подати свою інформацію і зробити презентацію своїх брендів та послуг, а також організація «бліц-виставок». Зазначаємо, що «Приморська Галатея» дотримується всіх засобів захисту вашого здоров’я, а це наявність антисептичних засобів, обробка всіх поверхонь додатковим антисептичним засобом, дотримання відстані між людьми як на вулиці, так і у закладах харчування.
Запрошуються працівники ліфтової галузі України, працівники ЖКГ України та обласних адміністрації, працівники державних структур, які дотичні до ліфтової галузі, працівників ЕТЦ, проектні організації та комерційні організації пов’язані з поставкою, монтажем і експлуатацією ліфтів, траволаторів та ескалаторів. Очікується участь в роботі Конференції іноземних партнерів по поставці ліфтового обладнання.

Основні теми та питання ХХIV Конференції:

1. Стан та умови роботи ліфтової галузі України в 2020 році і перспективи подальшого розвитку.
2. Фінансування галузі та реалії розвитку згідно Державного бюджету на 2020р.
3. Зміни законодавчих документів, які регулюють роботу ліфтової галузі України.
4. Діяльність ВГО «АЛУ» та результати роботи.
5. Обговорення останніх документів - настанов від Мінрегіонбуду України та ГУ Держпраці.
6. Пропозиції-презентації від постачальників ліфтової продукції вітчизняних та зарубіжних постачальників.
7. Презентація останніх розробок по диспетчеризації ліфтів.
8. Обговорення тарифів на обслуговування ліфтів з прив’язкою до технічного обслуговування по нормативах часу та зарплати електромеханіка.
9. Обговорення цінової політики по монтажу ліфтового обладнання.
10. Складання «Протоколу роботи» Конференції та узгодження Листів-пропозицій в АЛУ, ГУ Держпраці, Мінрегіонбуду України.Програма проведення Конференції:

26 серпня 2020р. – заїзд учасників.
На 27 серпня 2020р.:На 28 серпня 2020р.:

- 9:00 – 10:00 - реєстрація учасників (актовий зал).

- 10:00 - виступи і обговорення основних тем Конференції.

- 11:15 – 11:30 – кава-брейк.

- 11:30 - продовження виступів та презентація фірм.

- 13:00 – 14:00 – обід.

- 14:00 – 17:00 – продовження виступів та презентація фірм.

- 19:00 - святковий бенкет

- 9:00 – 10:00 – підведення підсумків роботи XХIV-ій Всеукраїнської Конференції працівників ліфтової галузі України та оформлення Протоколу роботи.

- 11:00 - оорганізований виїзд на екскурсію. Після чого всі учасники мають вільний час для спілкування. .

Чекаємо Вас у Кирилівці!

Вартість проживання в БВ «Приморська Галатея» вказана в Реєстраційній формі і не входить у вартість за участь в Конференції. ШАНОВНІ УЧАСНИКИ! У зв’язку з тим, що Конференція співпадає з сезонним відпочинком прохання заздалегідь бронювати номера в «Приморська Галатея» за тел.: 067 611 94 93 - п. Лена. Дякую!

Для участі в Конференції необхідно:

1. Прислати заповнену Реєстраційну форму на участь в конференції по факсу (032) 295-38-52 чи по електронній пошті lift_industry@ukr.net. Реєстраційні форми приймаються до 21 серпня 2020 р.
2. Оплатити рахунок за участь в Конференції (вартість нараховується в залежності від кількості учасників згідно рахунку). Оплата приймається до 25 серпня 2020р.


З повагою, головний редактор Пилипів М.Д.

Comments are closed.