ХХІІ Всеукраїнська Конференція працівників ліфтової галузі України, м. Львів, 17-18 квітня 2019 р..

Завдяки роботі журналу «Ліфтова Індустрія» (2008 рік) розпочались проводитись Всеукраїнські Конференції працівників ліфтової галузі України, які традиційно продовжують проводитись і до сьогодні.

Приємно відзначити, що на наша чергова зустріч ліфтовиків України, наша ХХІІ Всеукраїнська Конференція працівників ліфтової галузі України відбулась у м. Львів — дивовижному і чарівному місті, наскрізь просякнуте п’янким ароматом кави, духом аристократичної старовинної архітектури та розмаїтим поєднанням культур. Воно наче створене для поетів та романтиків, та особливо для тих, хто закоханий у цей прекрасний і дивовижний світ – для туристів і шанувальників України.


Протягом багатьох століть найкращі архітектори з усієї Європи надавали місту особливого вигляду. Саме тому нині тут гармонійно поєднується багато різних стилів та епох. І попри важкі історичні події, які випало пережити героїчному місту Лева, воно зберегло майже усі свої шедеври в автентичному вигляді і ваше перебування у м. Львові принесло Вам багато приємних вражень.

На ХХІІ Всеукраїнській Конференції працівників ліфтової галузі України прийняло участь біля 70 учасників, які прибули з 15 областей України. Це хороший показник, який вказує що кожен з нас хоче принести користь нашій ліфтовій галузі.

З привітальним словом до учасників Конференції звернулась Пилипів Марія Дмитрівна, головний редактор журналу “Ліфтова Індустрія” було висловлено вдячність за участь в Конференції, побажання плідної роботи, гарного проведення часу в м. Львові і вручено Дипломи учасника.


Учасники ХХІІ Всеукраїнської Конференції працівників ліфтової галузі: «Апогей», ПП (м. Одеса); «Азов-ЛІФТ ЛТД», ТОВ (м. Київ); «Астра», ПП (м. Львів); «АРМ-ЕКО», ТОВ (м. Рівне); «Балансир», ПП (м. Львів); «Балансир-ліфт», ПП (м. Львів); «Білоцерківське УВПУТС», ПОГ (м. Біла Церква, Київська обл.); «Віннер Плюс ЛТД», ТзОВ (м. Харків); «Волиньліфт», ТзОВ СРБУ (м. Луцьк); «Вертіка ЛТД», ТОВ (м. Рівне); «Геркон», ПФ (м. Хмельницький); «Діністор», ПП (м. Херсон); «Домінус», БК ТОВ (м. Івано-Франківськ); «Еталон ліфт Сервіс», ТОВ (м. Житомир); «Євроформат», Завод ТзОВ (м. Київ); «Електронні технології України», ТОВ (м. Київ); «Експерт-ліфт», ТзОВ (м. Київ); «Західна Ліфтова Корпорація», ПП (м. Львів); «Кременчукліфт», ДП СРБУ (м. Кременчук); «Краянліфт», ТОВ (м. Одеса); «Ліфт-Маркет», ТзОВ (м. Київ); «ЛіфтІнвест», ТзОВ (м. Тернопіль); «Ліфткомплект», СРБПП (м. Івано-Франківськ); «Магніт», ПП (м. Житомир); «Магнус ЛТД», ТОВ НВП (м. Кременчук); «Міськліфт-світло», СКП (м. Кам'янець-Подільський); «Міськсумиліфт», ТзОВ (м. Суми); «Метіз» ТзОВ ТК (м. Київ); «Монітор Україна», ТзОВ (м. Львів); «Міцуї Україна», ТОВ (м. Київ); «Одеська Система», ТзОВ (м. Одеса); «Олександріяліфт», ПП (м. Олександрія); «Одесліфт», ПрАТ «ВО «Стальканат-сілур» (м. Одеса); «Планета Ліфт», ПП (м. Київ); «Полтаваліфт», ПП (м. Полтава); «Промінь», ПП ВКФ (м. Київ); «Південно-Схід-Ліфт ЛТД», ТОВ (м. Київ); «Рівнеліфт», ПАТ (м. Рівне); «Рівненський ЕТЦ», ДП (м. Рівне); «СЕА Електротехніка», ТОВ (м. Київ); «Спецліфтреммонтаж», ПП СРП (м. Житомир); «СКС Консалд», ТзОВ (м. Запоріжжя); «Техзапчастина», ППФ (м. Рівне); «Темп-87», ПП (м. Стрий); «Тернопільліфт», ПП (м. Тернопіль); «Ужгородліфт», КП (м. Ужгород); «Укрліфт», ТД ТОВ (м. Київ); «Укрелектромаш», ТОВ СКБ (м. Харків); «Хмельницькліфт», СРБП (м. Хмельницький); «Херсонліфт», ПрАТ (м. Херсон).

Також, приємно відзначити, на Конференції були присутні закордонні партнери виробники, а саме: Компанія «VITAL ASANSOR» (Конья, Туреччина); «Могильовліфтмаш», ВАТ (Могильов, Білорусь); «Гомельський ліфтовий завод», ТОВ (Гомель, Білорусь).

Наглядно можна було ознайомитись на презентаційних столиках з продукцією наступних компаній:

- «Білоцерківське УТОС (м. Біла Церква, Київська обл.)

- «Діністор», ПП (м. Херсон);

- «Західна Ліфтова Корпорація», ПП (м. Львів);

- «Метіз» ТзОВ ТК (м. Київ);

- «Одесліфт», ПрАТ «ВО «Стальканат-сілур» (м. Одеса);

- «Промінь», ПП ВКФ (м. Київ);

- Завод «Укрелектромаш», (м. Харків);

- «СЕА Електротехніка», ТОВ (м. Київ);

- VITAL ASANSOR (Туреччина);

- Могильовліфтмаш (Білорусь);

- «Гомельський ліфтовий завод», ТОВ (Гомель, Білорусь).


Перед початком роботи XХІІ Всеукраїнської Конференції працівників ліфтової галузі України було підписано Протокол учасників та обрано членів Президії Конференції:

1. ПФ «Геркон» - Соловйов Олександр Сергійович.

2. ПП «Західна Ліфтова Копорація» - Фрик Григорій Ярославович.

3. СРБУ «Кременчукліфт» - Скрипець Олег Володимирович.

4. Головний редактор журналу «Ліфтова Індустрія» - Пилипів Марія Дмитрівна.


Надаємо інформацію про виступи, які відбулись на Конференції. Дискусій було багато і описати їх важко, а тому, щоб краще знати про що говориться на наших Конференціях необхідно приймайти активну участь і бути учасником Конференції.

Ліфтове господарство м. Львова. Стан та проблеми ліфтового господарства м. Львова. Валентина Годик, начальника відділу житлового фонду Департамента житлового господарства та інфраструктури м. Львова.

У житлових будинках м. Львова, які є у комунальній власності та ОСББ нараховується 2269 ліфтів, технічне обслуговування яких здійснює 4 спеціалізовані організації: ПП «Компанія «Астра», ТзОВ «Ліфт Еко», ПП «Майстер Рос», ЛКП «Львівсвітло» та 29 ліфтів - у закладах охорони здоров’я (разом – 2298 ліфтів).

Ліфтове обладнання з року в рік старіє, його оновлення проводиться дуже повільно. Ліфти, які відпрацювали 25-річний ресурс, підлягають технічному обстеженню для вирішення питання їх ремонту і подальшої експлуатації.

На даний час із 2298 ліфтів нараховується 2189 ліфтів (95%), які відпрацювали 25-річний ресурс, і з Міською Радою від 08.06.2017 № 2048 прийнята «Програма технічної експертизи, модернізації, ремонту, заміни та диспетчеризації ліфтів у житлових будинках та закладах охорони здоров’я м. Львова на період 2017-2023».

Основними розпорядникоми коштів ремонту ліфтів у будинках комунальної власності визначено районні адміністрації, в закладах охорони здоров’я департамент гуманітарної політики, та у будинках ОСББ департамент житлового господарства та інфраструктури.

За рахунок коштів виділених з бюджету розвитку м Львова ЛКП «Львівсвітло» у 2017 р., було капітально відремонтовано, модернізовано, замінено 12 ліфтів на суму 5,4 млн. грн.

Районним адміністрація у 2017р., виділено додаткові кошти на проведення вказаної Програми та капітально відремонтовано, модернізовано, замінено 10 ліфтів на суму 3,8 млн. грн.

У 2018р. районним адміністраціям виділено кошти на проведення вказаної Програми у сумі, 34 млн. грн.- на ремонт 47 ліфтів, в тому числі:

Галицькій районній адміністрації: 1,5 млн. грн.- на 3 ліфти;
Сихівській районній адміністрації: 5,0 млн. грн – на 9 ліфтів;
Залізничний районній адміністрації: 7,0 млн. грн. – на 9 ліфтів;
Шевченківський районній адміністрації: 10,0 млн. грн – на 13 ліфтів;
Франківський районній адміністрації: 7,0 млн. грн – на 8 ліфтів;
Личаківський районній адміністрації: 3,5 млн. грн.- на 4 ліфти
Всього: 34 млн. грн.

Департаменту гуманітарної політики: 4 млн. грн. – на 3 ліфти,

Департаменту житлового господарства та інфраструктури – 2,0 млн грн. – на 7 будинків ОСББ.

В 2019 році з бюджету виділено 36,2 млн. грн. на 32 шт ліфтів на проведення вказаної Програми.

Сучасні ліфтові системи.

Радіонов Андрій Генріхович, директор ТОВ «Одеська система» (м. Одеса).

«Системи управління в автоматиці розділені на чотири типи автоматів:

1. Автомати Мілі - нижчий рівень автоматів
2. Автомати Мура - вищий рівень автоматів
3. Штучний інтелект
4. І окремий тип дискретних автоматів на базі мікропроцесорів.

Найсучаснішим напрямом розвитку автоматики в світі вважається штучний інтелект. А найсучаснішим напрямом створення штучного інтелекту є адаптивні агенти. Саме адаптивними агентами є вироблені нашим підприємством станції управління.

Основні відмінності і характеристики таких систем

1. Простота. Станції побудовані з однакових реле в корпусах мікросхем. Аналогічні людському мозку, де однакові нейрони з'єднані один з одним синапсами. Також як нейрони кожне окреме реле не несе якоїсь конкретної функції, але разом вони можуть виробляти будь-яку функцію будь-якої складності. І так як алгебра логіки описати такі системи не в змозі, довелося використовувати найсучасніший математичний апарат автоматики - розмиту (неявну) логіку. У даній науці немає відповідності реле і функції, також як немає можливості описати функцію одним рівнянням. Функція в даному випадку описується системою рівнянь, а у результаті прийняття рішень є вектор (цілевказувач) позитивного або негативного рішення задачі. Ось такий парадокс - щоб створити просту систему, треба використовувати складний інструмент. Система виготовлена з набору друкованих плат, багато з яких універсальні. Наприклад, блоки пульта управління, семисегментного індикації підходять для будь-якої станції. А поверховість нарощується додаванням стандартної плати селектора або реєстратора. Одним словом, дитячий конструктор, де за простотою криється комплексний системний підхід до підготовки виробництва.

2. Малі габарити.

3. Модний напрям «ЕКО». Станції нашого виробництва - друзі навколишнього середовища. Судіть самі. До перешкод мережі системи несприйнятливі і самі не паскудять в мережу. Перепади напруги в мережі, крім небезпечних для ліфта, навіть не помічаються. Споживають всього 12-15 вольт-ампер в режимі очікування виклику. Працюють при температурах від -40 до +80 градусів. Використовують існуючу проводку ліфта. Тобто, призначені для того середовища, яка існує по факту.

4. Можливість плавного пуску і гальмування

.

5. Збільшений термін служби силових контактів.

6

. Ціна. Системи штучного інтелекту майже в півтора рази дешевше аналогічних по можливостям мікропроцесорних систем, а при застосуванні УПП дешевше в два і більше разів в порівнянні з частотними перетворювачами. Такі незначні ціни обумовлені тим, що немає необхідності створювати захищені внутрішні ланцюга системи низької напруги для роботи дискретного автомата, не треба мережевих фільтрів, батарей конденсаторів, автономних інверторів, блоків резисторів і навіть більш дорогих потужних контакторів.

7. Налагодження. Як відомо, налагодження ліфтів описана в нашому ДБН в групах 79-80. Там мова йде про ліфти з релейними системами і системами на мікроелектроніці. Такого поділу в автоматиці немає, але маємо те, що маємо. Так ось, системи штучного інтелекту можна відносити до будь-якої групі - 79 або 80 - залежно від потреби. Наприклад, схеми виконані як релейні для зручності використання і для читабельності. Але самі реле - це напівпровідникові кМОП пристрою. І ведуть себе так само як і належить польовим транзисторам. Тобто реле в корпусах мікросхем і є мікроелектроніка. Тому застосовуйте наші нормативні документи так, як вам вигідно по ситуації.

І на завершення доповіді хочу запропонувати співпрацю у виробництві і просуванні систем штучного інтелекту».

Слово до учасників.

Маленький Анатолій Володимирович, головний конструктор ПОГ «Білоцерківське УВП УТС» (м. Біла Церква).

«ПОГ "Білоцерківське УВП УТОС" більше 50 років є розробником і постачальником висококонкурентної низьковольтної та електротехнічної продукції, а також систем безпечної експлуатації ліфтів для ліфтобудівельних і машинобудівних комплексів. Понад 70% продукції експортується на ринки країн СНД.

Білоцерківське УВП УТОС більше восьми десятиліть проводить заходи щодо соціально-трудової, медичної та професійної реабілітації інвалідів - громадян України, які не можуть конкурувати на ринку праці.

Підприємство забезпечує працевлаштування, медичний і соціальний захист інвалідів та дітей-сиріт, які проживають в столичній Київській області.

Сьогодні люди з обмеженими можливостями, які працюють на ПОГ «Білоцерківське УВП УТОС» по праву є ліфтовиками. Своєю, начебто непомітною на загальному тлі мільйонів ліфтових працівників, працею вони ось уже понад 50 років забезпечують безпеку людей, які користуються ліфтами.

На нашому підприємстві випускається низьковольтна апаратура.

Підприємство не стоїть на місці. Велике значення в роботі колективу приділяється:

- збереженню та розвитку багаторічної партнерської співпраці;
- модернізації та підвищенню якості й надійності продукції, що випускається;
- постійному переоснащенню виробничих потужностей;
- зростанню технічного потенціалу;
- впровадженню інноваційних технологій.

Вся продукція підприємства сертифікована, виготовляється з високоякісних матеріалів із застосуванням срібних контактів. Виробництво продукції на підприємстві відбувається по замкнутому технологічному циклу, починаючи з конструкторської розробки оснастки і закінчуючи випуском готового виробу.

На нашому підприємстві впроваджуються нові інформаційні технології:

1. Токарнообробні центри з ЧПУ ST-10, ST-15 фірми HAAS – це економічні станки для обробки невеликих деталей і, не зважаючи на свою компактність, мають підвищену точність і використовуються для виконання різних токарних, різьбонарізуючих та свердлувальних робіт. Токарні центри HAAS облаштовані виключно міцними, високоточними і термостабільними механізмами для дотримання заданих параметрів обробки деталей.
2. Електроерозійний дротяно-вирізний верстат серії GX 360L (CHMER) оснащений системою безконтактного лінійного переміщення і використовується для зміни розмірів та якості поверхні заготовки під дією електричних розрядів.
За рахунок контрольованого руйнування матеріалу відбувається різання або свердління складних по контуру деталей з високою точністю.
3. Електроерозійний прошивний верстат серії СМ 434С (CHMER) розроблений спеціально для вирішення складних завдань мікроерозіонної прошивної обробки деталей в металообробній галузі. Механічна і керуюча частини верстата включають всі останні розробки і досягнення для задоволення найвибагливіших вимог в області мікрообробки.
4. Вертикально-фрезерний оброблюваний центр VF-2 фірми HAAS призначений для роботи в виробництвах різного типу, починаючи від невеликих майстерень і закінчуючи важким машинобудуванням і аерокосмічною промисловістю. На фрезерних верстах HAAS можна обробляти широкий спектр деталей, наприклад, корпусні деталі різного ступеня складності, штампи і форми лиття зі складною 3D-поверхнею.
5. Компактний токарний станок HAAS CL-1 – ідеальне рішення для виробництва різних невеликих деталей з високою точністю за рахунок пневматичного цангового затискача. Станок постачається з автоматичним різцетримачем з можливістю встановлення одночасно 24-х інструментів та дозволяє обробляти деталі довжиною до 125 мм і використовується в приборобудівельній, медичній та інших галузях промисловості.

Колектив підприємства з почуттям щирої вдячності звертається до своїх колег-партнерів, до всієї ліфтової спільноти зі словами подяки за те, що нас прийняли в дружну сім'ю ліфтовиків, оцінили нашу працю і талант, дали путівку в життя, можливість облаштувати робочі місця людям з інвалідністю, допомогли зробити їх життя повноцінним, а їх працю затребуваною».

Презентація продукції виробництва ПП «Діністор».

Зиряєв Сергій Валерійович, директор ПП «Діністор» (м. Херсон).

«Доброго дня шановні колеги! Дозвольте представити приватне підприємство «ДІНІСТОР» м. Херсон і коротко розповісти про нього. Наше підприємство вже більше десяти років виробляє ліфтове обладнання. А саме: сучасні релейні станції керування для пасажирських, адміністративних, лікарняних, вантажних ліфтів, антивандальні пости виклику та наказів, ліфтові спецгвинти та викрутки до них, ліфтові світильники, цифрові та аналогові індикатори положення кабіни, системи доступу на пластикових картках та брелоках, та інше. Все наше обладнання може задовольнити навіть найвибагливішого клієнта завдяки індивідуальному підходу. Під замовлення ми виробляємо пости наказів і виклику з будь-якими геометричними розмірами й навіть з нержавійки. Всі написи та позначки наносяться безпосередньо на нашому лазерному обладнанні. Запровадження нами багатоступінчастої системи контролю дозволяє виробляти ліфтове обладнання дуже високої якості, про що свідчать добрі відгуки замовників та регулярні експортні поставки нашого обладнання до інших країн світу. За отриманням більш детальної інформації можна звернутись безпосередньо до наших фахівців та отримати кваліфікаційну відповідь. Запрошуємо всіх до співпраці».

Презентація продукції компанії VITAL ASANSOR..

Бабалхан Толегенов, торговий представник компанії VITAL ASANSOR (м. Конья, Туреччина).

«Доброго дня шановні учасники!

Хочу подякувати організаторам за можливість приїхати до вас в Україну і зробити нашу презентацію.

Компанія VITAL ASANSOR на сьогодні виготовляє двері шахти та кабіни в зборі всіх типів і будь-яких розмірів. Наша компанія виготовляє двері під замовника, тому підходить до замовлення відповідально.

Особливості нашої політики:

- Якість і безпека;
- Стабільні ціни;
- Дотримання термінів виконання;
- Відповідність міжнародним вимогам і стандартам.
- Робота на благо людини і навколишнього середовища. Підтримка керівництва і безперервне навчання співробітників запорука високої конкурентоспроможності.

Запрошую до співпраці».

Основні переваги та функції сучасних систем диспетчеризації ліфтового господарства.

Кожев Руслан Валерійович, менеджер з продажу ТОВ «СЕА Електротехніка» (м. Київ).

«Добрий день учасники Конференції!
Хочу вас ознайомити з нашої продукцією, а саме: - Автоматизована система управління міським освітленням.
- Автоматизована система обліку і моніторингу споживання води і тепла
- Комплексна система диспетчеризації ліфтів
- Комплексна система управління дорожнім рухом
- Система диспетчеризації теплопунктів (котельні)
- Програмно-апаратний комплекс супутникового моніторингу і контролю транспортних засобів та інших рухомих об’єктів тощо

Але хочу зупинитись на диспетчеризації ліфтів, яке має два рішення:

- Базисна система диспетчеризації ліфтів СЕА СКУЛ (на базі ресурсів мобільного зв’язку GSM)
- Оновлена система диспетчеризації ліфтів SKUL (на базі ресурсів мобільного зв’язку GSM та підключення Ethernet).

Основні їхні функції - дистанційний збір і візуалізація інформації про стан технологічних об'єктів ліфтового господарства в режимі реального часу; забезпечення екстреного каналу голосового зв'язку між диспетчером і кабіною ліфта із функцією запису; оперативне управління головним контактором живлення станції ліфта та освітленням в під’їздах; сповіщення щодо проникнення у технологічні приміщення.

На сьогодні розроблені нові можливості системи:

• підключення через кабельний інтернет (Ethernet);
• підключення одного терміналу на декілька ліфтів, за допомогою Блоків розширення;
• більше каналів управління;
• більше входів контролю датчиків ліфтів;
• оновлене програмне забезпечення;
• мобільність диспетчерського пункту (доступ до ПЗ з любої точки, де є підключення до мережі Інтернет);
• можливість роботи диспетчера через мобільний телефон.

Для більш детального ознайомлення з системою звертайтесь, з радістю відповім на всі ваші питання».

Ліфти МІЦУЇ та Міцубіші на ринку України.

Михалко Василь Дмитрович, менеджер з продажу обладнання ТОВ «Міцуї Україна» (м. Київ).

«При постачанні ліфтового обладнання та ескалаторів ТОВ «МІЦУЇ УКРАЇНА» виконує повний комплекс робіт, в межах усієї України, по його монтажу, налагоджені та обслуговуванню.

Ліфти «МІЦУЇ» виготовляються з урахуванням передових технологій, розроблених та запроваджених в ліфтовій індустрії компанії «MITSUBISHI». Все це надає можливість гарантувати обладнанню високу надійність, безпечність та енергоефективність.

ТОВ «МІЦУЇ УКРАЇНА» надає 3-х річний термін гарантійних зобов’язань на ліфтове обладнання та ескалатори і запрошує до плідної співпраці».

Презентація продукції.
Москаленко Ірина Вікторівна, менеджер з продажу «Метіз» ТзОВ ТК (м. Київ.)

«Добрий день учасники Конференції.
Наша компанія вже 10 років на ринку України, один з лідерів в поставках канатів сталевих та вантажозахоплювальних пристроїв. Вже близько 6 років компанія є офіційним дилером підприємства АТ "Северсталь канати", якє входить в ТОП-5 лідерів на ринку Європи в свойому сегменті. Найголовніший пріорітет для заводу-виробника ліфтових канатів - є гарантія безпеки та якості продукції. Компанія ТК Метіз вже близько двох років реалізує ліфтові канати на внутрішньому ринку. Наша міссія-це постачання високоякісних канатів, а також просування нових видів канатів у вітчизнянній ліфтовій галузі. З березня 2018 року, завод Северсталь розпочав виробництво ліфтових канатів нового покоління, з металевим сердечником по EN 12385-5. Ці канати використовуються в сучасних швидкісних ліфтах без машинного приміщєння. Основні переваги цих канатів - це висока міцність (на 50 % більше ніж DIN 3062), низький обертаючий момент та низьке подовження. А завдяки тому, що наружні дроти по трердості максимально наближено до чавуну, з якого виготовлено шківи ліфтів, іхнє спільне зношення зведено до мінімуму. Це продовжує термін експлуатації обладнання та канатів. Ми впевнені в якості продукту, який пропонуємо. При умові вірного вибору типу та кострукції канату, термін експлуатації становить близько 8 років».


Слід зазначити, що під час виступів учасників проходили активні дискусії. Це питання ціноутворення по обслуговуванню та ремонту ліфтів. Також, гостро підіймались питання оплати за монтажі та пусконалагоджувальні роботи, проведення тендерів по закупівлі, монтажу та експлуатації ліфтів. Було обговорено багато питань з яких кожен учасник взяв для себе корисну інформацію і зокрема поділився своїм досвідом. Активну участь в обговорені взяли Скрипець Олег (м. Кременчук), Фрик Григорій (м. Львів).

На Конференції директор «Міськсумиліфт» п. Сиса Олександр детально росказав про випадок на ліфті із смертельним наслідком, який стався на початку року і всі подальші дії які відбувались на підприємстві. Про результат цієї події ми опублікуємо в наступних випусках журналу «Ліфтова Індустрія».

18 квітня у нас відбулась екскурсія по старовинному місті Львів з професійним екскурсоводом. Екскурсовод розповіла цікаві факти про місто і поводила учасників страровинними вуличками, де учасники мали можливість зробити незабутні фотографії. На завершення екскурсії учасникам показали «ліфт Дідушицьких», один із найдавніших механічних ліфтів Європи (стаття журналу «Ліфтова Індустрія», випуск № 31).

Орієнтовно встановлений у 1880р. і зберігся практично в «первозданному» вигляді і в ідеальному стані до сьогодні.

Всі міроприємства, які були заплановані пройшли успішно і по узагальненій думці учасників пройшли на «належному високому рівні».

Редакція журналу «Ліфтова Індустрія», як організатор XХІI Всеукраїнської Конференції працівників ліфтової галузі України, висловлює подяку Всім учасникам і запрошує всіх небайдужих керівників ліфтових організацій України прийняти участь у черговій XХІІІ Всеукраїнській Конференції працівників ліфтової галузі України, яка запланована на 29-30 серпня 2019р. в Кирилівка.

З повагою, редакція журналу «Ліфтова Індустрія»
Головний редактор Пилипів М.Д.